Razem 28 479 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Partner Telekom spółka jawna to jedna z największych na polskim rynku hurtowni akcesoriów do telefonów komórkowych i niekwestionowany lider w regionie małopolskim.

Dzięki młodej kadrze nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, zdobywając nowych klientów w Polsce i Europie. Zajmujemy się importem oraz dystrybucją akcesoriów GSM w kraju i za granicą. Budujemy i sukcesywnie rozwijamy marki własne: Blue Star, Blue Star Premium, o`Yeah, Forcell, jak również oferujemy akcesoria uznanych na całym świecie firm, takich jak: Krusell czy Jabra. Jesteśmy generalnym dystrybutorem firmy Campa, największego polskiego producenta futerałów satynowych.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych m.in. sklepy, sieci sklepów i punkty handlowe. Naszym celem jest dostarczenie Państwu bogatej oferty akcesoriów - zarówno standardowych jak i wyszukanych, które spełnią Państwa indywidualne potrzeby.
esteśmy bezpośrednim importerem produktów, dzięki czemu, nasi klienci są pewni, tego że kupują towar bez zbędnych pośredników. Wieloletnie doświadczenie i współpraca ze sprawdzonymi dostawcami pozwalają nam oferować sprawdzone akcesoria z Dalekiego Wschodu - Tajwanu, Hongkongu, Korei i Chin.

Znajomość azjatyckiego rynku oraz specyfiki prowadzenia biznesu, przekuwamy na skuteczne negocjacje handlowe, czego owocem są niskie ceny oraz różnorodność naszego towaru. Jakość produkcji kontrolujemy bezpośrednio u dostawcy. Wizytujemy fabryki, selekcjonujemy oferty i wybieramy najlepsze - dla naszych klientów. Każdy produkt przechodzi rygorystyczne i wieloetapowe testy. Dbamy o to, by producenci posiadali uznane certyfikaty jakości.

Wybieramy optymalny rodzaj transportu w zależności od zapotrzebowania zgłaszanego przez naszych klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Goszczyńskiego 8 30-724 Kraków
Telefon: +48(012)6501515w.22
Telefon 2: +480607130250
E-mail: miroslawzossel@partnertelekom.pl
Web: www.partnertelekom.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka jawna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)