Razem 27 054 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma działa od 1979 roku. Ponad 25-letnia obecność na rynku i niesłabnące od lat wsparcie największych producentów tej branży to gwarancja naszej rzetelności i konkurencyjności.

W naszych działaniach od lat kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość.
Jakość produktów - oferujemy jedynie fabrycznie nowe produkty opierając się na renomowanych producentach sprzętu elektronicznego i gospodarstwa domowego. Od lat jesteśmy uznanym, bezpośrednim partnerem takich firm jak: Panasonic, Samsung, LG, JVC, Sharp, Amica, Candy, Mastercook

Jakość obsługi - jesteśmy zdania, że będąc sprzedawcą zaawansowanych technologicznie produktów nie możemy pozostawiać klientów samym sobie w zakresie wyboru sprzętu. Wsparcie fachową opinią, pomoc w dopasowaniu sprzętu tak aby spełniał oczekiwania klienta to nasz obowiązek. Oprócz wyczerpującej informacji na temat funkcjonalności oferowanych przez nas produktów, umieszczanej przy każdej z ofert, dodatkowo przy telefonie i komputerze dyżurują specjaliści, gotowi w każdej chwili wyjaśnić wszelkie wątpliwości, doradzić, porównać. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonych pracowników, ekspertów z zakresu RTV AGD i Multimediów.

Jakość obsługi okołosprzedażnej i posprzedażnej - wielkopowierzchniowe zaplecze magazynowe oraz współpraca z renomowanymi firmami kurierskimi gwarantują terminowość i profesjonalizm dostaw. Świadczymy również pomoc w zakresie obsługi serwisowej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ul. Czarnieckiego 12 ,61-538 Poznań
Telefon: +48(61)8-358-445
E-mail: sklep@lobo.pl
Web: sklep.lobo.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)