Razem 26 621 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Darex Travel to prężnie rozwijająca się firma przewozowa, która zajmuje się transportem osób, paczek, autoholowaniem oraz przeprowadzkami na terenie całej Europy. Naszym głównym kierunkiem działania są kraje skandynawskie. Nasza firma prowadzi cotygodniowe wyjazdy do Norwegii.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort podróży nasza firmowa flota samochodowa jest na bieżąco uzupełniana o najnowsze modele luksusowych busów wyposażonych w: klimatyzację, rozkładane fotele, DVD, nawigację GPS.

Do naszych sukcesów możemy zaliczyć, nawiązanie współpracy z Adecco oraz norweską firmą Flexi Norge, które zajmują się zatrudnianiem polskich pracowników na terenie Norwegii. Firma Darex Travel świadczy dla tych firm usługi związane z przewożeniem pracowników na trasie Polska - Norwegia.

Do atutów naszej firmy należy również pełna elastyczność w stosunku do potrzeb klienta. Każde zamówienie jest negocjowane indywidualnie i ostateczna oferta przedstawiona Państwu w pełni zaspokoi Wasze oczekiwania. Dzięki współpracy z innymi przewoźnikami jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu. Dowodem tego jest min. jednorazowe przewiezienie ponad 260-ciu polskich pracowników z Norwegii do Polski, na święta Bożego Narodzenia w 2007 roku.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kościelna 41/5 74-100 Gryfino
Telefon: +4891434-09-09
Telefon 2: +48693919399
E-mail: darextravel@onet.eu
Web: www.darextravel.eu
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)