Razem 29 462 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Dzieje zakładu:

Nasz zakład działa od 1987 roku. Od początku istnienia firmy zajmowaliśmy się sprzedażą oraz serwisem opon. Nasz zakład z założenia jest niewielką firmą rodzinną, przez co łatwo nam o elastyczność w kontaktach z klientem. Jesteśmy kojarzeni jako solidny warsztat, dzięki czemu cieszymy się dużym zaufaniem wśród stale rosnącej liczby klientów. Zamiana w giganta nie jest naszym priorytetem, pomimo że mamy w ofercie bardzo szeroką gamę usług i towarów. Sprowadzamy je na zamówienie, w miarę możliwości w ciągu jednego dnia. Dzięki temu towar jest zawsze nowy i cechuje się najwyższą jakością. Nie nakłaniamy do zakupu starego, drogiego towaru zalegającego na półkach, lecz oferujemy to, co jest w danym momencie najlepsze.

Nasza firma w 2000 roku zdobyła tytuł AUTORYZOWANEGO SERWISU OGUMIENIA nadany przez grupę MICHELIN, co pozwoliło nam skorzystać z nowości technicznych, oraz korzystniejszych warunków dystrybucji opon.

Posiadamy maszyny renomowanych firm takich jak CORCHI oraz UNITROL.

Korzystamy z materiałów naprawczych firmy REMA TIP-TOP, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Na tak dobre ceny składa się nasza wieloletnia współpraca ze sprawdzonymi dostawcami, oraz niskie koszty własne. W przeciwieństwie do standardów supermarketowych preferujemy rozwiązania trwałe i bezawaryjne. Dlatego warto nam zaufać.

Preferujemy producentów obecnych na rynkach całego świata, znanych z dobrej jakości i posiadających nienaganną opinię. Wychodzimy z założenia, że na polskim rynku, dla którego cena jest niewątpliwie istotnym kryterium, potrzebny jest produkt najwyższej jakości. Uwzględniamy oczywiście możliwości klientów i dostosowujemy ofertę do ich potrzeb, przez co nasza oferta została wzbogacona o produkty azjatyckie, które nie odbiegają jakością od wyrobów europejskich, a cechują się niska ceną.

W ponad dwudziestoletniej działalności zdobyliśmy szeroką wiedzę oraz doświadczenie potrzebne nam do spełnienia Państwa oczekiwań oraz zapewniające najwyższą jakość wykonywanych usług.

To Państwo zapewniacie nam istnienie. Jesteście dla nas bardzo ważni, w związku z czym każdy z Państwa spotka się u nas z miłym i profesjonalnym przyjęciem.
# NAPRAWĘ KÓŁ WSZELKICH POJAZDÓW

* OSOBOWYCH
* SPORTOWYCH (wyczynowych)
* DOSTAWCZYCH
* TERENOWYCH 4x4
* MASZYN ROLNICZYCH
* WOZKÓW WIDŁOWYCH
* MOTOCYKLI, MOTOROWERÓW
* ROWERÓW, ORAZ WÓZKÓW DZIECIĘCYCH

# KOMPUTEROWE WYWAŻANIE KÓŁ

* SAMOCHODY OSOBOWE I DOSTAWCZE ( w przyszłości koła motocyklowe)
* OPCJA OPTYMALIZACJI (możliwe redukowanie wielkości odważnika)

# SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJĘ OPON I DĘTEK
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Małopolskie
Adres siedziby: ul. Krasińskiego 101, 32-660 Chełmek
Telefon: +48338461381
Telefon 2: +48668479671
E-mail: swidergal.w@interia.pl
Web: www.auto-swidergal.yoyo.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)