Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma prowadzi działalność od 20 lat, posiada niezbędny Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym Osób oraz Licencję na Krajowy i międzynarodowy Przewóz Osób.

Przewozy prowadzone są tylko komfortowymi samochodami marki Mercedes wyposażonymi w wygodne rozkładane siedzenia, nagłośnienie, a w niektórych klimatyzację. Posiadamy większą ilość mikrobusów od 6 do 20 miejsc siedzących, a także taxi osobowe od 1-6 osób. Nasza specjalizacja to profesjonalna obsługa konferencji i sympozjów, wykonujemy transfery z dużą ilością bagaży, różnego rodzaju przewozy na życzenie klienta, przyjmujemy każde zlecenie. Polecamy transfery dostosowane do tanich linii lotniczych z lotnisk Kraków i Katowice a także Poprad w kierunku Zakopanego po promocyjnych cenach.

Usługi świadczą doświadczeni kierowcy posiadający świadectwa kwalifikacyjne dbając o każdego pasażera jak również czystość samochodu. Zapewniamy naszych klientów, że mamy duże doświadczenie w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Wszystkie samochody posiadają pełen zakres ubezpieczeń, zawsze sprawne, mają ważne badania technicznie konieczne do wykonywania przewozów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: USTUP 15A 34-500 ZAKOPANE
Telefon: +48601438447
Telefon 2: +48182062408
Fax: +48182062408
E-mail: wojtanowski@interia.pl
Web: www.wojtanowski.zakopane.biz
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)