Razem 26 446 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe FORTECH z siedzibą w Toruniu specjalizuje się w dostarczaniu produktów najwyższej jakości na rynek środków produkcji (w zakresie techniki filtracji), we wszelkich gałęziach przemysłu.

Firma nasza działa na rynku od 1998 roku i każdy kolejny rok swojej działalności kończy jako dynamicznie rozwijająca się firma o wciąż rosnących obrotach i coraz większym obszarze i zakresie działania.

FORTECH jest dystrybutorem znanego niemieckiego producenta filtrów przemysłowych firmy MANN FILTER. Dostarczane przez naszą firmę najwyższej jakości separatory, filtry powietrza i filtry oleju znajdują zastosowanie w najnowocześniejszych maszynach i urządzeniach wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu.

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do użytkowników nowoczesnych śrubowych i łopatkowych sprężarek powietrza ale również do firm wykorzystujących w procesach produkcji urządzenia, w których filtracja powietrza i oleju odgrywa priorytetową rolę.

Aby sprostać Państwa wymaganiom FORTECH zapewnia stały kontakt z doświadczoną kadrą obsługi sprzedaży. Proponujemy nie tylko najwyższej jakości produkty ale również ich profesjonalny dobór oraz wszelką pomoc informacyjną, a także serwis.

Dla wygody naszych odbiorców zapewniamy odpowiednie stany magazynowe w produktach powszechnie eksploatowanych oraz sprawną realizację dostaw na indywidualne zamówienie. Dążenie do najwyższej sprawności organizacyjnej oraz szybkie dostawy towaru do klienta to cele jakie sobie wyznaczyliśmy. Dlatego też wszystkie dostawy towarów realizowane są własnym transportem lub przez firmy spedycyjne: DPD lub DHL.

Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość, trwałość i niezawodność oraz zgodność z normami ISO 9000, standardami UDT, TUV, BS i CE co czyni je bezpiecznymi i godnymi zainteresowania z uwagi na gwarancję najwyższej jakości, niezawodnej pracy oraz atrakcyjnej ceny.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Toruń Ulica: Mazowiecka 72/86 Kod pocztowy: 87-100
Telefon: +48501506506
E-mail: biuro@fortech.pl
Web: www.fortech.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)