Razem 31 083 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Telefonika Białystok to wyspecjalizowana hurtownia o ustabilizowanej pozycji na polskim rynku akcesoriów markowych do telefonów komórkowych. Firma funkcjonuje na rynku akcesoriów GSM od 2003 roku i swoim zasięgiem docieramy do odbiorców z całego kraju jak i z za granicy.

Naszą ofertę kierujemy głównie do hurtowni, sieci handlowych, serwisów, komisów i punktów z akcesoriami do telefonów komórkowych, którym oferujemy dobre i sprawdzone produkty.

Jesteśmy największym w północno - wschodniej Polsce - dostawcą telefonów i akcesoriów GSM.

Oferujemy produkty marek GT, Forcel, Forever, Foof, Extreme , Telone, Sox, Chic, Motorola, Nokia, Siemens, Sonyericsson, Jabra jak też innych światowych liderów.
Obserwując tendencje światowe i zmiany na polskim rynku i rozwój technologii - nasz asortyment jest nieustannie rozszerzany.

Nasi handlowcy systematycznie odwiedzają punkty w których sprzedawane są akcesoria GSM w Polsce północno - wschodniej, realizując zamówienia "od ręki". Jeśli zamierzasz otworzyć w tym regionie punkt sprzedaży skontaktuj się z nami a nasz handlowiec zajedzie do Ciebie.

Klientom zapewniamy obsługę na wysokim poziomie. Wiemy, iż zaufanie naszych klientów zyskaliśmy nie tylko dzięki profesjonalnej obsłudze, ale też fachowemu doradztwu, szerokiej ofercie, łatwości składania zamówień, szybkiej i terminowej dostawie naszych produktów. Reklamacje wymieniamy od ręki.
Koncentrujemy się na tym, by nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. W działaniach kierujemy się zasadami uczciwej rywalizacji rynkowej, a każdy kto z nami współpracuje o tym zaświadczy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Wyszyńskiego 2/1 lok. 1 15-888 Białystok
Telefon: +48857444997
Telefon 2: +48505123361
Fax: +48857451961
E-mail: ewa@tele-fonika.pl
Web: www.tele-fonika.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)