Razem 28 863 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
OSEC jest firmą w której świeże, a zarazem profesjonalne podejście do edukacji informatycznej, jest uzupełnione wysokimi standardami realizacyjnymi. Naszym głównym celem jest pomoc w uzyskiwaniu wiedzy, która będzie pozwalała naszym Klientom na realizację zadań jakie stawia przed nimi coraz bardziej wymagające otoczenie biznesowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji projektów IT, w tym edukacji, możemy się pochwalić wysoce profesjonalną i w najbardziej efektywną ofertą szkoleniową. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie profesjonalnych pakietów szkoleń, wraz z możliwością dostosowywania programu do potrzeb klienta. Szereg praktycznych ćwiczeń i warsztatów prowadzonych w procesie kształcenia angażuje uczestników do aktywnego pozyskiwania wiedzy i jej pogłębiania.

Do tworzenia oferty OSEC zaprosiliśmy zespół trenerów/konsultantów wyspecjalizowanych w realizacji szkoleń i usług. Nasi trenerzy to analitycy, programiści, administratorzy oraz konsultanci. Wszyscy posiadają wieloletnią praktykę. Pracując w czołowych firmach edukacyjnych oraz wdrożeniowych, brali udział w projektach informatycznych realizowanych na całym świecie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa Zeusa 41
Telefon: +48(022)861-96-04
E-mail: osec@osec.pl
Web: osec.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)