Razem 25 765 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
CISS Sp. z o.o. powstała w kwietniu 2008 roku jako wspólne przedsięwzięcie doświadczonych w sektorze IT specjalistów. Działamy na rynku usług wdrożeniowych i programistycznych. Oprócz głównej siedziby w Krakowie CISS Sp. z o.o. posiada biuro handlowe w Warszawie.

Specjalizujemy się w efektywnym zarządzaniu komunikacją, procesami wewnętrznymi i zarządzaniem informacją. Naszymi klientami są firmy handlowe, banki, jak również instytucje administracji publicznej. Nadrzędnym celem jest dostarczanie usług dopasowanych do potrzeb Klienta przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów jak również zapewnieniu optymalnych rozwiązań.

Dla naszych klientów wdrażamy Portale wewnętrzne (portale korporacyjne), DMS (system zarządzania dokumentami), WorkFlow (systemy obiegu informacji), systemy klasy CRM (system zarządzania relacjami z klientem), PMS (system zarządzania projektami), rozwiązania analityczne klasy Business Intelligence.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę i profesjonalne wsparcie w zakresie systemów analizy i optymalizacji procesów zarządzania dokumentacją oraz implementacji obiegu i archiwizacji dokumentów. Przeprowadzamy wdrożenie aplikacji poprzedzone analizą procesów biznesowych klienta. Ponadto zapewniamy szkolenie administratorów i użytkowników oraz opiekę serwisową na podstawie umowy SLA (Service Level Agreement).
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 30-010 Kraków Łokietka 19/4
Telefon: +48(012)376-52-67
Telefon 2: +48693-996-646
E-mail: office@ciss.pl
Web: www.ciss.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)