Razem 27 039 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Arise specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania wspierającego działalność przedsiębiorstw w sektorach m.in. finansowym, nieruchomości czy marketingu. Jesteśmy liderem w tworzeniu indywidualnych rozwiązań IT, w pełni dostosowanych do specyfiki zamawiającej firmy.

Nasz model działalności to realizacja konkretnych potrzeb klienta przy pomocy najnowocześniejszych, często unikalnych w naszym kraju rozwiązań, co gwarantuje wysoką funkcjonalność i niezawodność aplikacji. Dzięki temu nasi Klienci zyskują przewagę na rynku w stosunku do konkurentów używającymi standardowych rozwiązań informatycznych.

Arise to zespół najlepszych specjalistów Qt w Europie centralnej. Firmom samodzielnie rozwijającym oprogramowanie polecamy platformę Qt - jej potencjał pozwoli przyspieszyć proces tworzenia stabilnego oprogramowania. Cel ten można osiągnąć obecnie w prosty i pewny sposób - jako autoryzowany w Polsce reseller Ot dostarczymy oprogramowanie, oferując także profesjonalne szkolenia programistyczne (z uzyskaniem oficjalnego certyfikatu producenta Qt włącznie) oraz zapewniając wsparcie w dalszym procesie samodzielnego rozwijania projektów z wykorzystaniem platformy Qt.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 00-851 Warszawa Waliców 11
Telefon: +48(022)583-93-40
E-mail: arise@arise.pl
Web: arise.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)