Razem 27 827 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Czeladzianie.pl (cckomputery.pl) to grupa Czeladzkich Sklepów Komputerowych w skład tej grupy w tej chwili wchodzą dwa sklepy jeden w Czeladzi na ulicy Bytomskej natomiast drugi na Piaskach na ulicy Bema 4. Nasze sklepy działają od 2005 roku nieprzerwanie. Specjalizujemy się w informatyzowaniu przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Prowadzimy serwis komputerów gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Na nasze naprawy udzialamy gwarancji. W naszej ofercie mogą Państwo znajeźć wiele interesujących produktów m in. akcesoria komputerowe, podzespoły, monitory, laptopy, telefony, nawigacje GPS, CB Radia, drukarki i wiele innych atrakcyjnych towarów.

Każdy klient jest u nas traktowany tak samo - nie ma tu znaczenia czy robi zakupy za 50000zł czy za 20zł. Wychodzimy z założenia że profesjonalne podejście do każdego gwarantuje sukces. Bardzo się cieszymy gdy klient do nas wraca i informuje o swoim produkcie. Często są to pochlebne recenzje jednak zdarzają się też nie udane transakcje i to właśnie te drugie nas motywują do stałego polepszania naszych usług.

Czeladzianie.pl (cckomputery.pl) jest jednym z najszybciej rozwijających się w Czeladzi salonów komputerowych . Profesjonalne podejście do zawieranych zobowiązań umacnia naszą pozycję jako wiodącego sklepu internetowego. Jesteśmy liderami w informowaniu Internautów o wadach, zaletach oraz parametrach technicznych oferowanych na polski rynek produktów komputerowych. Dzięki zaufaniu naszych Klientów z każdym dniem umacniamy naszą pozycję na rynku e-commerce w kraju.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Śląskie
Adres siedziby: ul. Bytomska 60, 41-250 Czeladź
Telefon: +48323637117
Web: www.czeladzianie.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)