Razem 28 053 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o. jest spółką świadczącą usługi konsultingowe z zakresu IT i zarządzania. Nasza misja to: podnosić efektywność procesów zarządzania naszych Klientów kompleksowo doradzając w zakresie prowadzenia projektów informatycznych.

Zespół konsultantów CeDIZ posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży doradczej oraz bogatą listę referencyjną ponad stu projektów. Zajmujemy się wspieraniem wdrożeń szerokiej gamy systemów informacyjnych dla przedsiębiorstw. Budujemy strategie informatyzacji, opracowujemy modele procesów gospodarczych firm, organizujemy przetargi na rozwiązania informatyczne oraz bezpośrednio wspieramy naszych Klientów w realizacji projektów informatycznych.

Nasza spółka specjalizuje się w prowadzeniu negocjacji handlowych kontraktów na realizację przedsięwzięć w dziedzinie technologii informatycznych, doradzając Klientom zarówno pod względem merytorycznym, jak i prawnym. Podstawą dla tej działalności jest pełna niezależność produktowa i transparentność naszej działalności ? CeDIZ nie jest i nigdy nie była firmą wdrożeniową.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 30-387 Kraków Gronostajowa 7
Telefon: +48(012)664-62-76
E-mail: biuro@cediz.pl
Web: www.cediz.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)