Razem 30 193 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Założona przez dwie osoby w 1975 roku, firma Videor Technical zatrudnia obecnie 135 pracowników i jest jednym z czołowych dystrybutorów profesjonalnych rozwiązań z zakresu technologii wideo w Europie. Firma oferuje zarówno komponenty, jak i kompletne rozwiązania stosowane w sektorach video security, video networking oraz video professional. Od ponad 30 lat wizerunek firmy to symbol kompetencji, zaufania i poświęcenia. Ten zestaw cech niesie ze sobą niespotykane możliwości – nawet w najtrudniejszych sytuacjach.
Dla nas dystrybucja oznacza znacznie więcej niż tylko planowanie, magazynowanie oraz wysyłkę produktów. Rosnąca złożoność produktów i ciągle zmieniające się potrzeby rynku powodują, że stajemy się partnerami biznesowymi, którzy mogą zrobić dla klientów jeszcze więcej.
Właściwy marketing produktów.
Oferujemy Państwu właściwe produkty we właściwym czasie – ponieważ nie wszystkie nowinki techniczne zostały w pełni przemyślane, nasz dział produktów podąża tylko za rzeczywiście innowacyjnymi rozwiązaniami, proponując, aby na rynek weszły tylko sprawdzone rozwiązania.
Oferujemy Państwu prawdopodobnie najszerszy wachlarz produktowy w branży w bardzo atrakcyjnej cenie. Sukces przyciąga sukces: oto dlaczego znajdą u nas Państwo czołowych wytwórców oraz najlepsze marki.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa Ulica: Bohdanowicza 19/2 Kod pocztowy: 02-127
Telefon: +480697831946
E-mail: info@videor.com
Web: www.eneo-security.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)