Razem 27 232 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Co możemy zrobić:
1. Prowadzenie kompletnej obsługi Klienta w zakresie IT zarówno komputerów typu PC jak i MAC
2. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa danych i sieci
3. Dostawy sprzętu

Zespół XESIT.PL zajmuje się wielopoziomową opieką informatyczną firm z sektora MSP. To my dbamy o stan techniczny Waszych urządzeń: komputerów, laptopów, serwerów i urządzeń sieciowych oraz drukarek. Jeśli potrzeba dostarczamy sprzęt: od kości pamięci poprzez stanowiska komputerowe aż do serwerów i pamięci masowych.

W zakresie naszych umiejętności, które przynoszą Wam największe korzyści znajdują się też starannie wybrane szkolenia dla kadry zarządzającej dotyczące wdrażania norm dotyczących infrastruktury informatycznej oraz bezpieczeństwa danych w firmie.

Potrafimy też wykonując audyty ergonomii i audyty wykorzystania środków IT wskazać Wam te miejsca, gdzie wprowadzając pewne poprawki będziecie w stanie znacznie obniżyć koszty związane z obsługą klienta, podnieść liczbę Klientów i zwiększyć komfort - a co za tym idzie - również jakość pracy Waszych pracowników.

Nasz Zespół może pracować także dla Was, skontaktujcie się z nami, bo wtedy będziemy mogli porozmawiać o ofercie tworzonej specjalnie dla Waszych potrzeb.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 00-021 Warszawa Chmielna 11 lok 15
Telefon: +48(022)490-58-55
E-mail: xesit@xesit.pl
Web: www.xesit.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)