Razem 29 453 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Systemy alarmowe i przeciwpożarowe -
W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą gamę urządzeń do zabezpieczeń domów, budynków przemysłowych, biur, magazynów oraz powierzchni wystawowych. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie co gwarantuje optymalizacje kosztów i maksimum bezpieczeństwa. Do przedstawionego nam problemu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dla każdego zlecenia tworzymy kilka wersji rozwiązań, tak abyście Państwo mieli możliwość porównania, wyboru, a co za tym idzie pełnej satysfakcji. Instalowany przez nas systemy mogą być monitorowane przez internet, współpracować z nadajnikami ochrony mienia. Każdy klient może liczyć na darmowe i profesjonalne doradztwo z naszej strony.

Telewizja przemysłowa -
W dzisiejszych czasach telewizja przemysłowa stanowi podstawową formę ochrony. Systemy telewizji przemysłowej doskonale sprawdzą się w zakładach przemysłowych, na stacjach benzynowych, hotelach, szkołach, obiektach sportowych, urzędach, pomieszczeniach handlowych, budynkach biurowych, prywatnych posesjach, parkingach. Świadomość obserwacji oraz rejestracji obrazu efektywnie podnosi bezpieczeństwo i efektywność pracy, jednocześnie zmniejszając ilość kradzieży i aktów wandalizmu. Widząc, jak istotną sprawą w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo mienia, wychodzimy naprzeciw naszym klientom oferując im szeroki zakres usług, dostosowany do do indywidualnych potrzeb. Dzięki współpracy z bezpośrednimi importerami sprzętu posiadamy ofertę atrakcyjną jakościowo oraz cenowo.

Instalacje elektryczne -
Zajmujemy się pomiarami, projektowaniem, wykonawstwem i konserwacją instalacji elektrycznych ( do 110 kV) oraz instalacji odgromowych. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania w/w instalacji. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac istotną dla nas sprawą jest dokładne poznanie wymagań i oczekiwań Klienta, co pozwala na minimalizacje kosztów i czasu wykonywania zlecenia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Tychy Ulica: Przemysłowa 66 Kod pocztowy: 43-100
Telefon: +48691684132
E-mail: office@pams.com.pl
Web: www.pams.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)