Razem 29 440 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
We wrześniu 2009 roku powstała nowa firma o nazwie SVAR Sp. z o.o.. SVAR to producent pierwszego, typowo polskiego naświetlacza LED, a także wyłączny przedstawiciel na Europę Środkowo – Wschodnią znanego, tajwańskiego producenta oświetlenia ulicznego, firmy WANSTAR.
Firma SVAR zamierza zrewolucjonizować polski rynek oświetlenia ulicznego. W przeciwieństwie do firm proponujących już oświetlenie tego typu, zawierające w sobie kilkadziesiąt lub kilkaset modułów LED, ich lampy zawierają tylko jeden moduł LED o wymiarze 30 X 30 X 1 (mm) osiągający moc nawet do 200W! Niewątpliwie jest to prawdziwy postęp w technologii.
Nowoczesna konstrukcja, wygląd oraz uniwersalne zamocowanie sprawiają, że lampy te idealnie współgrają z otoczeniem.
Także oszczędności wynikające ze zmiany „sodówek” na „ledy” są wymierne i sięgają nawet 70%. Żywotność takiego oświetlenia to minimum 50 000 godzin (10 lat), co sprawia, że koszty eksploatacji (np. wymiana żarówek) praktycznie nie istnieją. Czas startu takiej lampy od momentu jej włączenia to zaledwie 0,1 ms. Bardzo szeroki zakres mocy opraw (od 50 do 200 W) oraz strumień świetlny od 3 500 lm do 14 000 lm pozwala na idealne dopasowanie oświetlenia do wymagań klienta.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Jelcz- Laskowice Ulica: Kolejowa 3 Minkowice Oławskie Kod pocztowy: 55-220
Telefon: +48609247111
Web: www.svar.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)