Razem 26 178 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
DSV Sp. z o.o. S.K.A. działa w branży od 1991 roku. Do grudnia 2008 roku jako DSV Trading S.A., obecnie przekształcona w spółkę komandytowo-akcyjną. Prowadzi dystrybucję produktów Pioneer oraz Loewe, zatrudniając obecnie blisko 30 osób. Spółka rozpoczęła działalność zakładając swoją siedzibę w Gdańsku, wraz z rozwojem i stałą ekspansją na rynku w październiku 1999 roku otwarto Biuro Handlowe w Warszawie, a pod koniec roku 2003 siedzibę spółki przeniesiono do nowoczesnego obiektu biurowego o większej powierzchni w Gdyni, gdzie znajduje się do dnia dzisiejszego. Firma opiera się całkowicie na kapitale prywatnym.

Od samego początku działalności DSV, głównym jej partnerem był i pozostaje japoński producent sprzętu elektronicznego Pioneer, który działa w tej branży od lat 30-tych XX wieku. Oferta marki Pioneer obejmuje szeroki obszar elektroniki użytkowej – multimedia, domowy sprzęt hifi, audio, video, car audio, ekrany plazmowe oraz profesjonalny sprzęt dla DJ-ów. Z roku na rok wraz z rozwojem oferty Pioneer, przedstawiając liczne innowacyjne urządzenia pierwsze w swoim rodzaju na rynku polskim, tak jak i na świecie, przejmuje wiodącą pozycję na rynku pod względem technologicznym, wyznaczając kierunki rozwoju i jakości dla całej branży. O uznaniu, jakim cieszą się produkty tej marki, mogą świadczyć liczne nagrody przyznawane przez dziennikarzy, specjalistów z branży, jak i użytkowników EISA (europejskie stowarzyszenie dziennikarzy pism branży audio, video), niemal rokrocznie przypadające w prestiżowych kategoriach produktom Pioneer (m. in. TV plazmowe, radioodtwarzacze, systemy nawigacji samochodowej).

Od 2002 roku DSV jest również wyłącznym dystrybutorem produktów ekskluzywnej niemieckiej marki Loewe na terenie Polski. Loewe, działając w branży od lat 20-tych ubiegłego wieku, posiada bogate doświadczenie w branży elektroniki konsumenckiej – a zwłaszcza w produkcji nowatorskich odbiorników telewizyjnych. Loewe to produkty audio-wizualne o wyjątkowej i nietuzinkowej stylistyce zawierające najnowsze rozwiązania technologiczne. Podstawą oferty jest bogaty wybór odbiorników telewizyjnych oraz designerskie konstrukcje systemów głośnikowych, odtwarzaczy DVD, nagrywarek. Liczne produkty Loewe stały się przełomowymi urządzeniami zarówno pod względem technologicznym, jak i wzorniczym, estetycznym. Loewe stworzył w 1931 roku pierwszy na świecie elektroniczny odbiornik telewizyjny. Z kolei w latach 80-tych model "Art. 1" wykreował nową generację odbiorników, w których nacisk położono zarówno na rozwiązania wzornicze, jak i techniczne. W uznaniu wyjątkowego wzornictwa model ten, jako jedyny odbiornik telewizyjny, umieszczono w roli eksponatu w Muzeum Sztuki Współczesnej w Nowym Jorku. Telewizory Loewe znane są na świecie z niezwykłego wzornictwa, co już kilkukrotnie przyniosło firmie nagrodę stowarzyszenia EISA (europejskie stowarzyszenie dziennikarzy pism branży audio, video).
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Plac Kaszubski 8,81-350 Gdynia
Telefon: +48586612800
E-mail: pioneer@dsv.com.pl
Web: www.dsv.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)