Razem 30 013 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "IT-Assistance " powstała wychodząc na przeciw rozwijającej się informatyzacji i choć istnieje od niedawna to już dziś posiada liczne grono zadowolonych klientów. Osiągamy to poprzez nasz
profesjonalizm wynikający z dużego doświadczenia teoretycznego i praktycznego, zdobywanego przez lata nauki i pracy, ale również przez to, iż klient jest naszą najważniejszą wartością, a jego zadowolenie jest dla nas największym sukcesem.

Celem IT-Assistance jest obsługa firm, zaczynając od stworzenia stanowiska pracy, poprzez: sprzedaż, konserwację, serwis sprzętu komputerowego, administrację, budowę systemów informatycznych, projektowanie stron WWW, projektowanie i budowę baz danych, budowę sieci typu LAN, WAN i WLAN, stawianie serwerów i zabezpieczanie danych, szkolenia informatyczne pracowników.

Zapewniamy obecne standardy panujące w świecie informatyki. Korzystając z naszych usług będą Państwo mogli skoncentrować się na podstawowej działalności i systematycznym realizowaniu planu rozwoju oraz misji swojej firmy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 73-110 Stargard Szczeciński Lechonia 12/2
Telefon: +48695-595-505
E-mail: biuro@it-assistance.pl
Web: www.it-assistance.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)