Razem 26 621 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Specjalizujmy się we wdrażaniu, dostosowywaniu do specyficznych potrzeb użytkowników oraz w obsłudze i serwisowaniu systemów zarządzania opartych na oprogramowaniu enova. Swoją ofertę adresujemy do małych i średnich firm z różnych branż produkcyjnych, handlowych i usługowych. Firm zainteresowanych minimalizacją kosztów, sprawnym, skutecznym zarządzaniem i trafnym rozpoznawaniem oczekiwań rynku.

Wdrożenia Alt One cechuje profesjonalizm, innowacyjność, dbałość o optymalne wykorzystanie istniejącej infrastruktury informatycznej klienta, terminowość oraz respektowanie zasady:

- Rzetelnie analizujemy każde przedsięwzięcie, każdy projekt, każde zamówienie.

- Doraźna sprzedaż nie jest naszym priorytetowym celem. Jest nim zaoferowanie takiego wdrożenia produktów informatycznych, aby jego pozytywne rezultaty były ewidentne, znaczące, szybkie i skutkujące Waszym sukcesem ekonomicznym.

- Opieramy swą działalność na technologicznie dojrzałym, nowoczesnym oprogramowaniu do kompleksowego zarządzania firmą – enova. Przygotował je zespół najwyższej klasy specjalistów. Zweryfikowało jego funkcjonalność i przydatność kilkadziesiąt firm.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 05-120 Legionowo pl. Bankowy 2
Telefon: +48(022)635-37-74
E-mail: info@altone.pl
Web: www.altone.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)