Razem 26 313 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Historia firmy Quedex sięga roku 1993, jakkolwiek wcześniej, od roku 1986 pod inną nazwą część naszego zespołu pracowała jako elektronicy i programiści mikro kontrolerów przemysłowych serii 8051 i kontrolerów opartych na różnych systemach komputerowych. W roku 1995 firma Quedex stała się firmą handlowo usługową. Od samego początku świadczącą usługi sprzedaży, projektowania CAD/CAM/3D, profesjonalnego serwisu i wysoko wyspecjalizowanej obsługi studiów telewizyjnych, Quedex był też jednym z pierwszych w Polsce studiów animacji na potrzeby telewizyjne i jedną z pierwszych firm w pełni zaangażowanych w nowoczesną technikę i płynące z niej nieograniczone możliwości.

Obecnie jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznych firm obsługujących rynek specjalizowanych laserów, rynek grawerski, prototypowy, rynek laserowych i dotykowych skanerów 3D, profesjonalnych aplikacji CAD/CAM/3D oraz specjalistycznych systemów wizyjnych oraz montażowych.
W systemach specjalizowanych aplikacji 3D, skanerów, wideo, montażu nieliniowego, kluczowania, podglądu i zapisu jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu uznanych producentów - Roland, Immersion Corporation, Newtek, Realsoft, Advanced Rendering Technology.
Branża prototypowania i skanowania obsługiwana przez naszą firmę obejmuje zaawansowaną technologię mechaniczną i laserową. W tym zakresie firma Quedex jest wyłącznym dystrybutorem firmy Roland, Immersion Corporation, Picasoft oraz dystrybutorem firmy Robert Mc Neel & Associates. Zapewniamy naszym klientom zaawansowane urządzenia, profesjonalne szkolenia i jako wyłączny dystrybutor firmy Necumer – również profesjonalne materiały prototypowe do obróbki skrawaniem. Dzięki bogatej gamie skanerów i digitizerów specjalizujemy się również w skanowaniu 3D i inżynierii odwrotnego prototypowania.

Branża grawerska obejmuje mechaniczne systemy grawerujące Roland, systemy laserowe CO2 firmy Laser Tools & Technics oraz systemy znakujące do metali oparte na technologii YAG i Ytterbium firmy TELESIS. Prowadzimy zaawansowane szkolenia grawerskie, świadczymy stałe usługi serwisowe dla największych fabryk w naszym kraju oraz opracowaliśmy kilka patentów nowych technologii dla branży laserów oraz grawerek mechanicznych. Prowadzimy zaawansowany serwis wszystkich dostarczanych przez nas urządzeń – w tym serwis laserów i galwanoskanerów – jako autoryzowany serwis firmy Roland.

Ciągle prowadzimy stosowne działania w zakresie prewencji i ochrony środowiska naturalnego kładąc nacisk w naszej pracy na właściwe zastosowanie systemów filtracji zanieczyszczeń - zarówno w naszej firmie, jak i w firmach naszych klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Sierosław Ulica: Bukowska 14 Kod pocztowy: 62-080
Telefon: +480618963802
E-mail: biuro @ quedex.com
Web: www.quedex.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)