Razem 25 610 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nonilion sp. z o.o. specjalizująca się w obsłudze ogumienia przemysłowego, współpracując ze swoimi klientami świadczy im kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży opon nowych i używanych, doradztwa w doborze ogumienia, montażu opon bezpośrednio w miejscu pracy maszyny, monitoringu w czasie eksploatacji, naprawy, a po zużyciu utylizacji ( Info ).

Oferta obejmuje opony przemysłowe nowe, używane i bieżnikowane. Posiadamy opony do specjalistycznych maszyn budowlanych i górniczych, w tym opony do ładowarek, wozideł, równiarek, zgarniarek oraz opony do wózków widłowych. Dodatkowo do proponowanego asortymentu dołączyliśmy opony rolnicze i ciężarowe. Dystrybucja opon odbywa się na terenie całego kraju. W proponowanej przez nas ofercie znajdują się produkty wszystkich największych koncernów oponiarskich i firm mających swoje przedstawicielstwa w Polsce. Jesteśmy również bezpośrednim importerem i dystrybutorem opon przemysłowych z krajów Bliskiego i Dalekiego Wschodu.

Obsługujemy wiele zakładów w Polsce - m.in. żwirownie, kamieniołomy, kopalnie, cementownie, porty kontenerowe, magazyny logistyczne, przedsiębiorstwa drogowe i wiele innych. W trakcie swojej działalności, nieustannie pogłębiamy swą wiedzę i zdobywamy cenne doświadczenia, aby w pełni sprostać wymaganiom naszych klientów.

Nasi pracownicy posiadają fachową wiedzę zdobytą w trakcie specjalistycznych szkoleń organizowanych przez producentów opon przemysłowych oraz przedstawiciela twórcy technologii napraw. Wiedza teoretyczna ugruntowana jest wieloletnim, praktycznym doświadczeniem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 26-600 Radom Lubelska 65
Telefon: +48(048)384-78-32
E-mail: biuro@nonilion.pl
Web: www.nonilion.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)