Razem 27 052 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
NetTEL powstał w 2007 roku. Wdrażamy i utrzymujemy systemy wielokanałowej obsługi klienta. Jesteśmy w stanie przygotować, zrestrukturyzować lub rozwinąć rozwiązania teleinformatyczne od A do Z, począwszy od projektu i budowy klasycznych sieci i standardowych usług sieciowych oraz głosowych po zaawansowane integracje. W ofercie mamy miedzy innymi możliwość dostarczenia produktu i/lub usług opartych o rozwiązania CTI, VoIP, centrale telefoniczne, nagrywanie głosu, IVR, aplikacje do obsługi procesów biznesowych i baz danych. Dostarczamy także sprawdzony sprzęt renomowanych producentów.

Od grudnia 2009 jesteśmy partnerem Altitude Software - lidera rozwiązań dla contact center.

Inżynierowie, którzy pracują w NetTEL maja wieloletnie doświadczenie w branży teleinformatycznej związanej z outsourcingiem usług call/contact center. Potencjał doświadczeń popartych wieloma sukcesami wdrożeń buduje podstawową zasadę spółki, że rozwiązania powinny być "szyte na miarę".

O sukcesie naszych klientów, zwłaszcza w outsourcingu decyduje Ich elastyczność. Dlatego też staramy się dostarczać rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnej firmy, uwzględniając optymalizację procesów biznesowych, kalkulację kosztów, perspektywy rozwoju.

Dotychczas uruchomiliśmy infrastrukturę teleinformatyczną od podstaw dla kilkunastu call/contact center, zaś dla kilku kolejnych rozbudowaliśmy. Świadczymy pełen support IT począwszy od help desku po zaawansowane rozwiązania na potrzeby projektów marketingowych i sprzedażowych naszych Klientów dla kilkuset stanowisk. W ramach opieki miedzy innymi zarządzamy siecią IP i telekomunikacyjną, przygotowujemy dedykowane aplikacje do obsługi baz danych oraz raporty. Jedną z cenniejszych usług jest system nagrywania połączeń głosowych .

Wyróżniającą cechą NetTEL jest podejście do współpracy. Zdecydowanie preferujemy długofalowe relacje.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 03-144 Warszawa Światowida 63A / 36
Telefon: +48600-300-707
E-mail: kontakt@net-tel.it
Web: www.net-tel.it
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)