Razem 31 141 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Thegra Poland Sp. z o.o. powstała w 1999 r. w Warszawie. Jej głównym udziałowcem był wówczas holenderski holding rodziny Theeuwes z siedzibą w Tilburgu, firma działająca na rynku artykułów rolno - spożywczych od 1900 roku. Posiadając od początku wykwalifikowaną kadrę handlowców oraz znajomość polskiego rynku artykułów rolno - spożywczych Thegra Poland skupiła się na rozwijaniu działalności w tym zakresie. Od 2005 roku do naszej oferty dołączyły produkty przemysłu mleczarskiego.

Obecnie obroty firmy plasują ją w pierwszym tysiącu największych przedsiębiorstw w Polsce oraz w pierwszej dziesiątce firm działających na rynku towarów rolnych. Zaopatrujemy polskie młyny, mieszalnie pasz oraz zakłady przemysłu tłuszczowego dostarczając im niezbędne komponenty do produkcji mąk, mieszanek paszowych oraz produktów na bazie olejów.

Od 1.01.2007 roku głównym udziałowcem Spółki stał się Theeuwes - Tracomex Holding, firma powstała poprzez fuzję poprzedniego głównego udziałowca - Theeuwes Holding oraz holenderskiej firmy handlowej Tracomex.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa
Telefon: +48224559400
Fax: +48224559401
E-mail: thegra@thegra.com.pl
Web: www.thegra.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)