Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
ELVISGSM skąd taka nazwa firmy...? Otóż w założeniu firmy od samych jej początków postawiliśmy sobie za cel sprzedaż TYLKO ORYGINALNYCH AKECESORII do telefonów komórkowych.
Tutaj powstał pomysł, że skoro oryginalne akcesoria i towary z najwyższej półki postanowilśmy połączyć te dwie rzeczy z nazwa jakże uzdolnionego i oryginalnego muzyka, jakim był Elvis i jego oryginalnych i ponadczasowych piosenek. Wykreowało nam się w polaczeniu Elvisa i branży GSM „ELVISGSM”.
Tutaj chcielibyśmy podziękować za wsparcie merytoryczne i pomoc przyjaciół ( IVAN, Rafaello, Drako, Chudy i innym....) To dzięki tym osobom Firma zaczęła budować swoją pozycję na rynku.
Mamy za sobą długoletnie doświadczenie w branży GSM i cały czas poszerzamy wiedze na ten temat. Staramy się sie dokładać wszelkich starań by KLIENT, który zakupi u nas towar wracał do nas i polecał nas innym!!!!
Specjalizujemy się w akcesoriach SWIATOWYCH LIDEROW branży GSM:
Motorola, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, BenQ-Siemens, HTC
Zapraszamy również firmy działające w branży GSM do stałej współpracy hurtowej. Nie zajmujemy się tym z przypadkowo, dlatego dołożymy wszelkich starań by pomoc każdemu w doborze odpowiedniego asortymentu o
Zaufało nam już mnóstwo Osób, jeśli chcesz być kolejny zapraszamy na zakupy!!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Nowosądecka 82 30-683 Kraków
Telefon: +48122651420
Telefon 2: +48790553403
E-mail: elvisgsm@interia.eu
Web: www.elvisgsm.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)