Firma Rapid w obecnej formie istnieje od lutego 2002r i zajmuje się importem oraz dystrybucją w 100% oryginalnych akcesoriów do telefonów komórkowych wszystkich wiodących marek.
Stawiając na jakość zadecydowaliśmy, że jedynymi produktami dostępnymi w ofercie będą fabrycznie nowe telefony oraz wyłącznie oryginalne akcesoria firmowane znakami takich producentów, jak Nokia, Motorola, Sony Ericsson, Samsung, Benq-Siemens i LG oraz w mniejszym stopniu Sagem, Alcatel.
Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne oraz pełną opiekę posprzedażną, a więc to wszystko z czym związane są udane i satysfakcjonujące zakupy.
Liczymy, ze współpraca z naszą firmą będzie dla Państwa przyjemnością, a jakość obsługi mile Państwa zaskoczy.
Ponadto jako jedna z nielicznych firm w Polsce otrzymaliśmy certyfikat Autoryzowanego Partnera Handlowego BlackBerry i poszerzyliśmy naszą ofertę o oryginalne akcesoria tej firmy.