Razem 29 462 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
O nas
Opony to nasza specjalność, felgi to nasza pasja !

Spółka “CAR-BUT” powstała w roku 1992 wnosząc na lubelski rynek oponiarski nowe trendy. Po latach obecności - dzięki fachowości, rzetelności i uczciwości w biznesie - posiadamy na tym rynku wypracowaną, stabilną i solidną pozycję. Liczne certyfikaty i dyplomy producentów, importerów opon i felg, oraz opinie klientów - są tego dowodem.


Już od początku naszej działalności wprowadzaliśmy na lubelski rynek coraz to nowe marki opon. W 1993 poza oponami polskimi na naszych półkach pojawiły się opony Good-Year, w 1994 Pirelli , Bridgestone i Firestone, a w 1999 Nokian i Toyo. W ostatnich latach wprowadziliśmy opony Continental, Uniroyal, Yokohama i Vredestein. Nie były to wybory przypadkowe. Zawsze staramy się oferować produkty najwyższej jakości i odpowiednie do auta użytkownika. Naszą zasadą jest kierowanie się dobrem klienta. Jego zadowoleniem i bezpieczeństwem. Od roku 1997 w swojej ofercie posiadamy także pełny wybór felg stalowych i aluminiowych. Możliwości wyboru marki i wzoru felg są olbrzymie. Oferujemy tylko takie produkty, które posiadają certyfikaty jakości i posiadają homologacje zastosowania w konkretnym aucie. Dzięki temu mamy pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie, z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Koła , a konkretnie opony to jedyny, realny kontakt samochodu z drogą, więc poziom bezpieczeństwa zależy od jakości tych elementów pojazdu.

Bezpieczeństwo naszych klientów możliwe jest dzięki solidnej, wieloletniej naszej współpracy z firmami:


* Alcar Polska
* Alessio Polska
* ATT
* R-TEC
* ALUSTAR
* Bridgestone Sales Polska
* Continental Polska
* Pirelli Polska
* Trade-Stomil
* YOKOHAMA
* VREDESTEIN


wysokiej jakości oferowanych opon:


* Nokian
* Toyo
* Pirelli
* Bridgestone, Firestone, Dayton
* Continental i Uniroyal
* Yokohama
* Vredestein

oraz felg stalowych i aluminiowych

* AEZ, ENZO, DEZENT, DOTZ
* ALESSIO
* RC
* RONAL
* ALUSTAR
* KFZ Stahlrad - felgi stalowe
* oraz inne dostępne na polskim rynku, spełniające warunki produktu wysokiej jakoścI

W roku 2004 przystąpiliśmy do europejskiej sieci serwisów szybkiej obsługi samochodów DRIVER - specjalizującej się w sprzedaży, naprawie i wymianie opon, felg i drobnych akcesoriów motoryzacyjnych. Chociaż sieć DRIVER powstała przy aktywnym zaangażowaniu i wsparciu PIRELLI, stanowi odrębną spółkę, której udziałowcami są właściciele zrzeszonych serwisów. Gwarantuje to Klientom obiektywną i profesjonalną obsługę oraz prawdziwie konkurencyjne ceny na produkty różnych firm. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy opony Pirelli za godziwą cenę.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Lubelskie
Adres siedziby: ul. Dolna Panny Marii 53, 20-010 Lublin
Telefon: +480815327183
Telefon 2: +480815346509
Fax: +480815347183
E-mail: carbut@carbut.lublin.pl
Web: carbut.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)