Razem 26 481 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Kancelaria notarialna jest w zabytkowej części Pszczyny i mieści się na II p. kamienicy w okolicy Placu Targowego. W pobliżu ok. 10 m znajduje się duży parking. Swobodny dojazd samochodem jest z kierunku dróg krajowych nr 1 oraz nr 81.

Notariusz jest powołany do dokonywania czynności, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną (czynności notarialnych). W zakresie swoich uprawnień działa, jako osoba zaufania publicznego, korzystając z ochrony przysługującej funkcjonariuszom publicznym.
Czynności notarialne, dokonane przez notariusza zgodnie z prawem, mają charakter dokumentu urzędowego. Przy dokonywaniu tych czynności notariusz jest obowiązany czuwać nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron oraz innych osób, dla których czynność ta może powodować skutki prawne. Jednocześnie notariusz udziela bezpłatnie stronom niezbędnych wyjaśnień dotyczących dokonywanej czynności notarialnej. W przypadku czynności sprzecznej z prawem odmawia się jej dokonania.

Godziny otwarcia: poniedziałek i piątek od 11:00 do 17:00; wtorek-czwartku od 9:00 do 15:00. Istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu czynności poza wymiennymi porami i dniami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 43-200 Pszczyna Bolesława Chrobrego 11
Telefon: +4832447-21-37
Telefon 2: +48502-45-31-31
E-mail: kancelaria@notariusz-pszczyna.pl
Web: www.notariusz-pszczyna.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)