Razem 28 941 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma PROGRES powstała w 1999 roku
Na początku zajmowała się sprzedażą akcesoriów do telefonów komórkowych oraz montażem zestawów głośno-mówiących. Wraz z rozwojem sieci GSM, wychodząc naprzeciw potrzebom rozwijającego się rynku Telefonii Komórkowej oferta została uzupełniona. Powstały punkty umożliwiające zakup, sprzedaż i wymianę telefonów na rynku wtórnym.Wraz z działalnością handlową ruszył serwis GSM,który obecnie jest jednym z wiodących w regionie.

Sklep internetowy www.gsmzone.com.pl stale się rozwija. Już ponad 100.000 osób odwiedziło naszą witrynę w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Większość z nich wskazuje na duże zainteresowanie klientów z centralnej Polski. Jest to dla nas dodatkowym bodźcem dla poszerzenia sieci salonów firmowych w kilku dużych miastach centralnej i zachodniej części naszego kraju. W sklepie jest także możliwość korzystania z usług znanych portali internetowych np. Wapster. Sklep internetowy świadczy również pomoc serwisową przez internet.
Obecnie na rynku lokalnym posiadamy 5 salonów o wysokim standardzie, w których zatrudniamy kilkudziesięciu pracowników.
Nasze salony oferują:
telefony nowe i używane - na wszystkie udzielamy gwarancji, akcesoria do telefonów, komórkowych większości modeli ,baterie ,zestawy słuchawkowe, wyświetlacze,kompletne,obudowy do telefonów, przednie panele, przewody do połączenia telefonu z komputerem
Staramy się aby nasi pracownicy nieustannie podnosili poziom swoich umiejętności i kwalifikacji. Dla zapewnienia najwyższego poziomu obsługi obligują nas uzyskane przez naszyc pracowników Certyfikaty serwisowe.
Z każdym dniem doskonalimy i wciąż uczymy się czegoś nowego. Dziś posiadamy liczną sieć salonów sprzedaży aglomeracji śląskiej i planujemy w najbliższym czasie otworzyć następne punkty.
Mamy nadzieję, że w przejrzysty i skuteczny sposób przybliżyliśmy Państwu działalność naszej firmy. Dziękujemy za zainteresowanie i liczymy na obustronne korzyści wynikające z zawiązania współpracy pomiędzy nami a Państwem.

ul. 3go Maja 21
40-097 Katowice
tel./fax.: +48 (32) 259 98 62
tel. kom. : 509 103 833
info@gsmzone.com.pl
http://www.gsmzone.com.pl/
11.GSMEXPERT.PL
9521453482

Witamy Cię na stronach sklepu internetowego GSMEXPERT.PL! Firma powstała w roku 2007 postanowiliśmy wykorzystać możliwości internetu aby stworzyć miejsce gdzie będziesz mógł bezpiecznie kupić telefony komórkowe, stacjonarne i akcesoria do nich. W ofercie naszego sklepu znajdują się produkty najbardziej renomowanych firm z branży GSM. Wszystkie produkty oferowane w sklepie gsmexpert.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych są również objęte gwarancją producenta na terenie Polski. W gsmexpert.pl staramy się, aby każdy, kto odwiedzi nasz sklep mógł wypowiedzieć naszą nazwę z przekonaniem, że właśnie tacy jesteśmy. Chcemy, abyś odwiedzając, „GSMexpert" czuł, że znamy się na tym, co sprzedajemy i potrafimy doradzić. Ciągle rozwijamy nasze rozwiązania oraz pracujemy nad nowymi pomysłami. Chcemy maksymalnie wykorzystać możliwości internetu i zapewniać jak najlepsze usługi, bo sami oczekujemy tego samego.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. B. Prusa 36 05-074 Halinów k. Warszawy
Telefon: +48519860440
E-mail: sklep@gsmexpert.pl
Web: www.gsmexpert.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)