Razem 29 583 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "Odlewnictwo, Export - Import W. Kulej powstała w 1985 roku we Wręczycy Wielkiej w woj. śląskim. Firma jest przedsiębiorstwem prywatnym działającym w oparciu o kodeks handlowy o jednoosobowym zarządzie. Zatrudnionych na dzień 31.12.2002 jest 100 pracowników.

Początkowo zakład produkował jedynie odlewy artystyczne ze stopów miedzi metodą traconego wosku. Dopiero w roku 1992 rozpoczęto produkcję odlewów ciśnieniowych ze stopów Zn i Al. Odlewy produkowane do chwili obecnej za pomocą odlewniczych maszyn ciśnieniowych mają przeważnie zastosowanie dla potrzeb motoryzacji i budownictwa.

W marcu 1993 zakupiona została hala produkcyjna od Państwowego Ośrodka Maszynowego w Kłobucku i od tej pory datuje się intensywny rozwój odlewni, której podstawową produkcję stanowią odlewy ciśnieniowe i kokilowe ze stopów aluminium, miedzi i cynku, oraz elementy z tworzyw sztucznych produkowane metodą wtryskową. Firma ciągle udoskonala i unowocześnia zaplecze techniczne, stosowane technologie oraz poprawia warunki pracy załogi. Odbiorcami naszych wyrobów są firmy zarówno krajowe jak i zagraniczne ( Niemcy, Francja, USA) Z krajowych klientów możemy pochwalić się takimi firmami jak: - Fabryka Silników Elektrycznych "Besel" w Brzegu, - Fabryka Osprzętu Samochodowego "POLMO" Łódź, - "POLMO" Łomianki oraz szereg innych, mniejszych zakładów.

W celu uzyskania zadowolenia klientów opracowaliśmy i wdrożyliśmy System Zapewnienia Jakości oparty na wymaganiach normy PN - ISO 9002 :1996, co potwierdza uzyskany w marcu 2000 certyfikat z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 42-100 Kłobuck Korczaka 46
Telefon: +48(34)317-40-22
Web: www.kulej.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)