Razem 26 285 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
OFERTA

Szeroka gama produktów w tym opony radialne z branży oponiarskiej, oferowana na dogodnych warunkach i przystępnych cenach wyróżnia nas z pośród wielu firm tej branży. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta i zrównoważone ceny największych światowych producentów. Działanie w grupie skupiającej największych hurtowników opon w kraju daje gwarancje najwyższej jakości produktu.

Opony - pełna ofertaTakie marki jak Michelin, Goodyear czy Contonental są u nas dostępne od ręki bez konieczności długiego czekania na sprowadzenie opon od producenta.
USŁUGI

Szeroki wachlarz usług o najwyższym standardzie oferowany jest tak do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Jeśli prowadzisz autoserwis, wulkanizację lub sklep motoryzacyjny i poszukujesz solidnego dostawcy, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty hurtowej. Poza szerokim asortymentem opon, dętek, felg i innych elementów kół samochodowych posiadamy możliwość współpracy korporacyjnej w zakresie szkoleń, i wdrażania nowoczesnych technologii. Współpraca z nami to sukces dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Żary
Adres siedziby: ul. Żagańska 44, 68-200 Żary
Telefon: +4868 4792222
Telefon 2: +4868 4792273
Fax: +4868 4792275
E-mail: opony@chmal.pl
Web: www.chmal.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)