Razem 30 812 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Profil naszej firmy pozwala nam na podjęcie współpracy niemalże z każdą firmą związaną w jakikolwiek sposób z metalem, srebrem i złotem. Nasz segment rynku sięga od antyków po nowoczesność w produkcji, usługach, renowacji i handlu.

Współpracujemy z korporacjami, muzeami oraz małymi zakładami produkcyjno-usługowymi, wykonujemy dla nich w seriach pojedynczych, krótkich i powtarzalnych zróżnicowane produkty, części, renowacje, repliki oraz usługi a niektóre z nich prezentujemy na naszej stronie internetowej.

W odpowiednim dziale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, swojej firmy lub kogoś bliskiego. Nasze produkty zdobią hotele, ogródki piwne, ambasady, obiekty użyteczności publicznej, supermarkety, stacje benzynowe, salony samochodowe, powozy konne a świadczone przez nas usługi obróbki metali i nakładania powłok znajdują odzwierciedlenie w przemyśle motoryzacyjnym.

Naszym celem marketingowym jest satysfakcja i zadowolenie klienta z posiadania naszego "produktu lub usługi" a dowodem tego jest nadanie nam Aktu Nominacji do Tytułu HIT 2007 za produkcję oraz sprzedaż wysokiej jakości produktów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Szkolna 2-B 64-125 Poniec
Telefon: +48(65)5731595
Telefon 2: +48604789338
Fax: +48(65)573159
E-mail: info@rosik.pl
Web: www.rosik.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)