Razem 29 460 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Rynek RTV bogaty jest w produkty stworzone by sprostać naszym coraz większym wymaganiom. Dzisiejsze odtwarzacze wykorzystujące najnowocześniejszą technologię muszą spełniać kryteria jakości i trwałości. Mimo, że część urządzeń multimedialnych zadowala nas pod względem swojej funkcjonalności, wielu z nas szuka w nich tego czegoś... Czy ważny jest dla nas wygląd naszego sprzętu RTV? Oczywiście!

Chcielibyśmy przedstawić Państwu cyfrowe, stylizowane urządzenia rozrywkowe i użytkowe produkowane przez niemiecką firmę Soundmaster, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających. Firma Soundmaster obecna jest na rynkach niemieckim, austriackim i szwajcarskim od ponad 40 lat, sprzedając swoje produkty m.in. sieciom handlowym Media Markt, WalMart, Plus i Metro Group. Jako przedstawiciele firmy Soundmaster oferujemy Państwu najwyższej jakości stylizowane radia, magnetofony, odtwarzacze CD, gramofony i telefony.

Kunszt wykonania i projekt tych urządzeń doceniony został m.in. przez magazyn Logo, promujący modne i stylowe marki. Oferowane przez nas produkty „retro" bywają prezentowane w programach telewizyjnych takich jak np. „Gadżet Lab" w TVN Turbo.

W naszym asortymencie znajdują się także najwyższej jakości urządzenia multimedialne firmy Odys o nowoczesnym wyglądzie. Nasza oferta bogata jest w odtwarzacze MP3 i MP4, aparaty i kamery cyfrowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Jelenia Góra
Adres siedziby: ul. Piłsudskiego 15, 58-500 Jelenia Góra
Telefon: +48757618903
E-mail: mail@k-media.pl
Web: www.k-media.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)