Razem 26 178 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
MASK SYSTEM Sp. z o. o. powstała w styczniu 2008 roku. Przedmiotem działalności Spółki jest sprzedaż, montaż i serwis segmentowych bram przemysłowych, bram szybkobieżnych, systemów przeładunkowych (ramp hydraulicznych, kurtyn uszczelniających) oraz napędów elektrycznych.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą techniczną, skupiającą pracowników mających wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy Państwu szereg usług zapewniających kompleksowe rozwiązywanie problemów związanych z procesem utrzymania ruchu: począwszy od pomysłu, poprzez projekt, profesjonalne doradztwo, dobór odpowiednich urządzeń, montaż, na usługach serwisowych kończąc. Finałem współpracy jest zawsze zadowolenie klienta z wyboru najlepszego rozwiązania.
Często spotykamy się z problemami naszych klientów, które wynikają z konieczności spełnienia określonych warunków budowlanych do właściwego zamontowania urządzeń wchodzących w skład systemów przeładunkowych (brama, rampa, uszczelnienie).

Doradcy techniczni gotowi są do udzielenia pełnej informacji w zakresie wszystkich wymagań budowlanych jakie musi spełniać obiekt, aby instalacja urządzenia przebiegła w sposób zapewniający jego bezawaryjną pracę przez długie lata.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 02-776 Warszawa Nowoursynowska 145d/57
Telefon: +48(0-22)4460498
Telefon 2: +480604103963
E-mail: masksystem@masksystem.pl
Web: www.masksystem.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)