Razem 30 013 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
C&C Partners Telecom Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo handlowo-doradcze,
oferujące swoim odbiorcom produkty i rozwiązania należące do następujących grup:


Rozwiązania telekomunikacyjne - podstawę oferty w tej grupie stanowi osprzęt połączeniowy ADC KRONE dla miedzianych i światłowodowych sieci telekomunikacyjnych, oparty na technice szybkiego łączenia LSA-PLUS. Ofertę dla telekomunikacji uzupełniają złącza koncentryczne i wielostykowe. Ponadto w tej grupie oferowany jest system do budowy nowoczesnych sieci światłowodowych ACE.


Systemy instalacji budynkowych - podstawowym rozwiązaniem w tej grupie jest system okablowania strukturalnego ADC KRONE TrueNet pozwalający na budowę pełnego toru transmisyjnego w dowolnej klasie okablowania. Oferta produktowa bogata jest w najnowsze rozwiązania kategorii 6a i 7 oraz kompletny system zarządzania warstwą fizyczną PLM. Z myślą o kompleksowej obsłudze w zakresie instalacji wewnątrzbudynkowych w ofercie C&C znajduje się aktywny osprzęt do sieci teleinformatycznych firmy INTRONICS, nowoczesne systemy telefonii bezprzewodowej DECT KIRK, rozwiązania do kontroli i certyfikacji miedzianych i światłowodowych systemów transmisji danych FLUKE NETWORKS oraz dedykowany dla domów i mieszkań system domNET.


Systemy zabezpieczeń - oferta składa się ze zintegrowanych systemów zarządzania i komunikacji Commend uzupełnionych o systemy monitoringu wizyjnego CCTV Samsung Techwin. Integralną część systemów zabezpieczeń stanowią wszechstronne rozwiązania ochrony obwodowej Southwest Microwave i Geoquip wraz z nowoczesną platformą analizy rejestrowanego obrazu firmy OBSERVISION.


Sieć sprzedaży C&C - Plus - na terenie zachodniej Polski w ramach sieci C&C Partners działa obecnie ponad 50 punktów oferujących telefony i akcesoria Plus.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. 17 Stycznia 119, 121 64-100 Leszno
Telefon: +48(065)5255555
Telefon 2: +48(065)5255666
E-mail: marketing@ccpartners.pl
Web: www.ccpartners.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)