Razem 31 150 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Historia firmy


Firma Inter Consult powstała w 1989 roku. W 1991 roku firma rozpoczęła działalność handlową w branży telekomunikacyjnej nawiązując kontakty ze światowymi potentatami w tej dziedzinie. Od 1996 stała się Autoryzowanym Przedstawicielem PLUS GSM. Centrum Serwisowe Inter Consult S.A. systematycznie zdobywało nowe autoryzacje od największych producentów sprzętu telekomunikacyjnego i GSM.

przeczytaj więcej

Dystrybucja urządzeń telekomunikacyjnych i biurowychInter Consult S.A. jest Autoryzowanym Dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego i biurowego takich firm jak PANASONIC, SIEMENS, SAGEM.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami sprzętu telekomunikacyjnego Inter Consult S.A. mogła zająć się świadczeniem usług w zakresie telekomunikacji abonenckiej i teleinformatyki oraz posiąść możliwość pełnej realizacji inwestycji tj. projektu, wykonawstwa i dostawy sprzętu telekomunikacyjnego począwszy od budowy sieci teleinformatycznej, poprzez montaż i oprogramowanie nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych, aż do kompleksowego zaopatrzenia w urządzenia biurowe.

Firma wdraża nowe systemy, jak również prowadzi nadzór nad istniejącymi strukturami, proponując nowe rozwiązania technologiczne na bazie już istniejących. Pozwala to klientom w pełni korzystać z nowoczesnych usług teleinformatycznych, świadczonych przez operatorów oraz wybrać ich optymalny wariant z bogatej oferty.

przeczytaj więcej

Serwis
Posiadamy Autoryzowany Serwis NOKIA, świadczący naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, oraz sprzedaż telefonów i oryginalnych akcesoriów.


Cyfrowa telefonia komórkowa GSM

Od 1996 roku Inter Consult S.A. jest Autoryzowanym Przedstawicielem sieci Plus GSM. Dział cyfrowej telefonii komórkowej GSM oparł swoją działalność o procedury i metody zapewniające najwyższą jakość świadczonych usług. Inter Consult S.A. posiada własną sieć dystrybucji w całym kraju w zakresie zawierania umów o świadczenie usług sieci Plus GSM oraz oferowania do sprzedaży usług i towarów handlowych znajdujące się w ofercie Polkomtel S.A. Są to specjalistyczne punkty obsługi klienta, w których najwyższa jakość usług zagwarantowana jest przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów ds. sprzedaży. Inter Consult S.A. posiada grupę profesjonalnych konsultantów, działających na terenie całego kraju, odpowiednio przeszkolonych i posiadających najwyższe w tym zakresie kwalifikacje. Ich działalność zwrócona jest głównie w kierunku klienta biznesowego. Każdy konsultant świadczy usługi sieci Plus GSM, jest w stanie rozwiązać wszelkie zgłaszane przez klienta problemy, zapewniając jednocześnie fachową pomoc i doradztwo.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Słoneczna 20 60-286 Poznań
Telefon: +48(061)8679313
Fax: +48(061)86792
E-mail: office@interconsult.com.pl
Web: www.interconsult.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka akcyjna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)