Razem 30 030 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Tophit24.pl to jeden z najprężniej działających i rozwijających się młodych sklepów. Prace nad stroną zapoczątkowaliśmy w styczniu 2008 roku. Głównym impulsem który przyczynił się do powstania projektu była chęć stworzenia hipermarketu w sieci, który będzie oferował największą liczbę (ponad 1 milion) produktów różnych branż i producentów na jednej stronie.

Tę bogatą ofertę możecie Państwo spokojnie przeglądać w domu, o dowolnej porze, bez pośpiechu, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Naszym celem jest fachowa obsługa klientów i maksymalnie krótki czas realizacji zamówień. Potrafimy doskonale dopasować rozwiązania do potrzeb i celów stawianych przez naszych odbiorców. Opieramy się na zdobytej wiedzy, bogatym doświadczeniu i umiejętności właściwego wykorzystania najnowszych technologii. Pomagamy nie tylko w wyborze sprzętu, ale służymy również wiedzą sugerującą rozwiązania adekwatne do Państwa potrzeb.

Serwis tophit24 to również źródło informacji, na temat najnowszych rozwiązań w sprzęcie Audio-Video i AGD oraz nowinek technicznych z takich dziedzin jak Multimedia czy Foto. Dzięki działom takim jak: dom i ogród, hobby, motoryzacja, sport, dla dziecka, książki, filmy, muzyka możecie Państwo rozwijać swoje pasje i zainteresowania a w kategoriach kosmetyki i zegarki poznać najnowsze trendy w modzie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Wyglendy 1 44-200 Rybnik
Telefon: +48324242425
Fax: +48324242425
E-mail: aukcje@tophit24.pl
Web: www.tophit24.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)