Razem 28 919 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Galeria "Olissima" to wyjątkowe miejsce, pełne kobiecego czaru, gdzie każda indywidualistka znajdzie piękną, artystyczną biżuterię, ręcznie wykonaną i doskonale dopasowaną do swojego charakteru.

Droga klientko nie lubiąca sztampy... u Nas trafisz na różne style, materiały i pomysły, a łączyć je będzie precyzja wykonania i niezwykła oryginalność. Różne materiały wykorzystywane w tych pracach to np.: srebro, miedź, filc, minerały, emalia, ceramika, towarzyszy im bogactwo technik: wire-wrapping, wykuwanie, haft koralikowy, a całość doprawione mieszanką stylów. Na naszej stronie bez zobaczysz biżuterię na każdą okazję: elegancką, na imprezę, na ślub, do pracy, na wakacje, a także na prezent. Tutaj trafisz na pełne uroku kolczyki, nietypowe broszki, ozdobne bransolety, eleganckie pierścionki i piękne naszyjniki, a nawet spinki do mankietów.

Reprezentujemy grupę zdolnych, wszechstronnych twórców, których jedną z największych pasji stało się tworzenie biżuterii. Galeria "Olissima" jest wynikiem wielkiej fascynacji biżuterią jako dziedziną sztuki użytkowej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Mroczna 7/43 01-456 Warszawa
Telefon: +48602379747
E-mail: galeria@olissimart.com
Web: www.olissimart.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)