Razem 25 215 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Czechach jest jednym z największych przedsiębiorstw rolnych na terenie województwa małopolskiego. Główny trzon działalności stanowi produkcja jaj konsumpcyjnych oraz uprawa pszenicy, jęczmienia oraz rzepaku.

Ponad 440 hektarów ziemi przeznaczonych jest pod uprawę pszenicy, jęczmienia i rzepaku. Większość pozyskiwanych zbóż wykorzystywana jest jako surowiec do produkcji pasz, natomiast - zaledwie niewielka część - trafia do punktów skupu płodów rolnych.

Na równie wysokim poziomie stoi produkcja drobiarska. 20 tysięcy kur zapewnia spółdzielni ponad 4 miliony jaj rocznie. Hodowane na naturalnych paszach kury, produkują smaczne i zdrowe jaja, dostępne w wielkościach od S do XL. Stado kur niosek znajduje się pod stałym nadzorem lekarza weterynarii oraz Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej.

Podstawowymi odbiorcami nabiału czeskiej spółdzielni są klienci instytucjonalni. Szpitale, żłobki, hotele i wiele innych miejsc żywienia zbiorowego od wielu lat korzysta z produktów Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej, doceniając ich smak, barwę i konsystencję.

Od ponad 30 lat spółdzielnia z Czech prowadzi również Zakład Inwestycyjno - Remontowy, specjalizujący się w budowie i remontach torów kolejowych oraz bocznic, a także w pracach ślusarsko - spawalniczych. Z usług zakładu korzysta między innymi Elektrownia Siersza w Trzebini, będąca oddziałem Południowego Koncernu Energetycznego S.A.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Słomniki Ulica: Czechy 1 Kod pocztowy: 32-090
Telefon: +48(0-12)3881689
Web: www.czechy.spoldzielnie.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)