Razem 25 603 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Korfez-Kebab od przeszło 20 lat specjalizuje się w produkcji kebabu i gyrosa. Dzięki zdobytemu przez ten czas doświadczeniu w branży mięsnej, oraz doskonałej znajomości potrzeb rynku potrafimy dostosowywać nasze produkty do indywidualnych wymagań odbiorców.

Posiadamy uprawnienia do sprzedaży naszych wyrobów na terenie całej Unii Europejskiej. Posiadamy również wdrożony system HACCP mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych produktów. Dzięki temu mają Państwo pewność, że oferowane przez nas wyroby są najwyższej jakości.

Do produkcji naszych kebabów stosowane jest najwyższej jakości mięso wyłącznie polskiego pochodzenia. Zdobyte doświadczenie oraz ceniona przez klientów wysoka jakość naszych produktów sprawiają, że obecnie zaopatrujemy punkty gastronomiczne na terenie całego kraju.

Zapewniamy Państwu szybką realizację zamówień oraz terminowe wywiązywanie się z nich, a w przypadku dobrej długoterminowej współpracy również atrakcyjne rabaty. Posiadamy nowoczesny system produkcyjny, który pozwala nam osiągnąć wysoką elastyczność produkcji i możliwość dopasowania się do wymogów klientów.

Zapraszamy do współpracy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Prudnik Ulica: Słowicza 6 Kod pocztowy: 48-200
Telefon: +48692466594
E-mail: prudnik@kebab.biz.pl
Web: www.kebab.biz.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
  • Rok założenia, tradycja: 1991
Zdjęcia i fotografie
Korfez Kebab Tomasz Jędrzejak - 1Korfez Kebab Tomasz Jędrzejak - 2
Przegląd konkretnych produktów i usług
Produkcja, montaż produktów:
Produkujemy najlepszy kebab i gyros na polskim rynku. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia. W naszej ofercie znajduje się kebab wołowy, gyros wieprzowy oraz gyros drobiowy.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)