Razem 28 080 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma FW KLIMEK-PLAST jest czołowym producentem części do wózków dziecięcych od lat 70-tych.
Część produkcji wykonujemy na indywidualne zlecenie klientów pod kierownictwem firmy, począwszy od wykonania form aż do gotowego wyrobu. Cechą szczególną wyróżniającą Nas na rynku jest elastyczność i umiejętność dostosowania się do potrzeb odbiorcy.
W swojej ofercie FW KLIMEK-PLAST obecnie posiada szeroką gamę produktów własnego projektu między innymi koła, a także gondole, widełki, blokady do widełek, tulejki, łożyska, dekle, kapturki, korki do rurek, łyżwy, obudowy osi, otulinę, opony, oparcia.
FW KLIMEK-PLAST zajmuje się również przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku, formowania próżniowego, wytłaczania. Oferujemy usługi na wtryskarkach, a także wykonywanie form wtryskowych.
Do tej pory FW KLIMEK-PLAST używał do produkcji wyrobów takich tworzyw sztucznych jak PP, PE, PA, ABS, PS, PCV, EVA, jednak jesteśmy otwarci na inne możliwości.
Ceny są do uzgodnienia.
Gdyby Państwo byli zainteresowani którymkolwiek z produktów, bądź też produktem nie znajdujących się w naszej ofercie uprzejmie prosimy o kontakt, a my wtedy przygotujemy konkretną ofertę cenową.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: RĘDZINY Ulica: WOLNOŚCI 84A Kod pocztowy: 42-242
Telefon: +48660-40-50-18
E-mail: klimek@klimek-plast.pl
Web: www.klimek-plast.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)