Razem 25 579 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Ambicją Maxaudio jest łączyć przede wszystkim świat audio-video. Stąd w naszej ofercie tak szeroka gama firm posiadających bardzo bogaty asortyment produktów. W dziedzinie audio możemy więc wędrować od przenośnych odtwarzaczy aż po hi-endowe systemy, dział wizyjny oferuje natomiast pozycje od małych kuchennych telewizorów do wyrafinowanych projektorów wizyjnych.
Portal Maxaudio zawiera trzy główne działy: sklep, aukcję oraz serwisy poświęcone produktom oferowanym w dwóch pozostałych. Zalogowanie się przy wejściu do Maxaudio pozwala nie tylko kupić wybrane produkty ale także skorzystać z bardzo rozbudowanej bazy informacyjnej - baza dostępna jest niezależnie czy znajdujemy się na platformie serwisowej, aukcyjnej czy też w sklepie. Aukcja jest wewnętrznym mechanizmem Maxaudio pozwalającym niecierpliwym audiofilom na odświeżenie oferty a audiofilom oszczędnym na nabycie urządzeń po okazyjnych cenach.
Niezależnie czy zgłoszenie rejestracyjne zostanie złożone w dziale Sklep czy Aukcja, zidentyfikowany i opisany użytkownik Maxaudio jest rozpoznawany i może poruszać się po całym portalu, oczywiście również po części zawierającej serwisy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Łuki Wielkie 3/5, 02-434 Warszawa
Telefon: +48225948350
E-mail: filmydvd@maxaudio.pl
Web: www.maxaudio.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)