Razem 29 454 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
irmiePrzedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BATEX powstało w grudniu 1989 r. w Bielsku-Białej. Jego właścicielem jak i osobą zarządzającą jest Andrzej Batycki. www.batex.bielsko.pl


W 1994 r. BATEX, podpisując umowę dealerską, stał się Autoryzowanym Przedstawicielem Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel .


Dzięki profesjonalnej obsłudze klienta, wiedzy i kompetencji swego personelu, BATEX w błyskawicznym tempie, opanował rynek Podbeskidzia w ramach sprzedaży usług telefonii komórkowej. W momencie pojawienia się nowszej generacji telefonii cyfrowej GSM na polskim rynku, firma staje się Autoryzowanym Agentem największego obecnie operatora w Polsce - PTC Sp. z o.o. Współpraca owocuje rozwojem sieci sklepów na terenie kilkudziesięciu miast Polski południowej.


Za wkład pracy wniesiony w rozwój sieci sprzedaży operatora, jak i dbanie o jej jakość, BATEX zostaje kilkakrotnie wyróżniany i nagradzany przez PTC, zajmując czołowe miejsca w kolejnych rankingach agentów. W dowód zaufania, jak i zamiaru kontynuowania współpracy, PTC w lipcu 2004 r. powierza firmie BATEX, jako pierwszemu partnerowi handlowemu w Polsce , prowadzenie Sklepu Firmowego Era w ramach franczyzy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Krakowska 367 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: +48338113475
Telefon 2: +48338162833
E-mail: biuro@batex.bielsko.pl
Web: www.batex.bielsko.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)