Razem 30 030 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Jest jednym z głównych importerów i dystrybutorów akcesoriów do telefonów komórkowych.Zakres działalności naszej firmy obejmuje obszar całej Polski oraz państw Unii Europejskiej. Każdy rok działalności jest czasem aktywnych inwestycji i ciągłego rozwoju, zdobywamy doświadczenie, uczymy się "rozumieć" Klienta, poznawać jego potrzeby i spełniać oczekiwania.W lipcu 2008 roku stworzyliśmy nową markę - HOPCELL, którą firmujemy całą gamę, najwyższej jakości akcesoriów do telefonów komórkowych.
Dobre kontakty z producentami na Dalekim Wschodzie oraz w Europie jakie firma wypracowała przez ten okres pozwalają na zdobycie atrakcyjnych towarów zarówno pod względem jakości jak i pod względem nowoczesnego wzornictwa i rozwiązań technicznych.Staramy się wyprzedzać konkurencję poprzez posiadanie najszerszej oferty produktów o sprawdzonej jakości, konkurencyjnych cenach oraz stosowanie interesujących promocji.
Bardzo duża dynamika branży akcesoriów do telefonów GSM powoduje, że aby sprostać wymaganiom klienta, musimy posiadać najnowsze informacje o telefonach oraz trendach w branży komórkowej. Osiągamy to poprzez coroczne wizyty na targach CeBit w Hannowerze, gdzie spotykamy się z naszymi dostawcami oraz poszukujemy nowych, interesujących produktów. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę, a rosnąca grupa klientów jest dowodem, że SATLAND podąża za najnowszymi trendami oraz potrzebami rynku.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Przewóz 2 30-716 Kraków
Telefon: +48124112652
Telefon 2: +48124112652
E-mail: biuro@satland.pl
Web: www.satland.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)