Razem 29 483 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma nasza związana jest z telefonią komórkową od początku jej istnienia. Na przełomie tych lat zdobyliśmy zarówno duże doświadczenie jak i zaufanie wielu klientów.

Z uwagi na szybki rozwój sprzedaży internetowej postanowiliśmy wyjść na przeciw Twoim oczekiwaniom i stworzyć narzędzie, w którym będziesz mógł tanio, szybko i bezpiecznie dokonać zakupu interesujących Cię towarów. Posiadamy bogatą ofertę produktów GSM - skierowaną nie tylko do odbiorców detalicznych ale również hurtowych. Ponadto oferta nasza zawiera sprzęt komputerowy, nawigacje GPS i wiele innych pozycji z branży IT i nie tylko.

Świadczymy również pełen serwis pogwarancyjny telefonów, na wszystkie naprawy dajemy swoją gwarancję a w przypadku trwałego uszkodzenia zwracamy równowartość w gotówce !

Robiąc zakupy w Loopka.pl możesz być pewien najlepszych cen oraz wysokiej jakości obsługi, ponieważ rzetelnosć i uczciwość wobec klienta jest naszym priorytetem. Nadzorujemy każdy etap Twojego zamówienia i przekazujemy informacje o jego postępie, abyś miał pełną wiedzę o swoich zakupach. Starania nasze są ukierunkowane na Twoją satysfakcję a w efekcie końcowym na ponowne zakupy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. 14 Pułku Piechoty 8b 87-800 Włocławek
Telefon: +48542330733
Telefon 2: +48698649531
E-mail: hurtownia@fit.home.pl
Web: www.fitgsm.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)