Razem 28 919 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zapraszamy wszystkich chcących kupić, wynająć lub jedynie poznać markowe fortepiany i pianina niemieckich marek Blüthner, Haessler, Irmler do nowo otwartego 200-metrowego salonu firmowego położonego w centrum Katowic między filharmonią a szkołą muzyczną. Oczywiście o szczegółach naszej oferty mogą się Państwo również dowiedzieć dzwoniąc do nas, kierując zapytanie faksem czy poprzez Internet.

Bogaty wybór fortepianów i pianin oferowanych przez nas pozwala na dobór odpowiedniego instrumentu do potrzeb oraz możliwości finansowych. W salonie, na miejscu, można m. in. dopełnić formalności związanych z zakupem na raty (o korzystnym oprocentowaniu), skorzystać z oferty wynajmu długoterminowego fortepianów i pianin z możliwością ich późniejszego wykupu.

Firma wynajmuje fortepiany i pianina na koncerty i inne wydarzenia muzyczne (w tym również do nagrań). W ramach usługi zawarty jest transport instrumentu (-ów), jego wniesienie i ustawienie, ubezpieczenie i obsługa stroiciela. Zajmujemy się także transportem fortepianów i pianin własnych jak i powierzonych. Świadczymy usługi strojenia, regulacji i napraw. Stale w ofercie mamy części zamienne i akcesoria (np. ławy) do fortepianów i pianin.

Na wszystkie oferowane przez nas instrumenty obowiązuje 5-letnia gwarancja. Zakupione fortepiany i pianina są dowożone do klienta na nasz koszt. Istnieje możliwość przyjmowania starego fortepianu lub piana w rozliczeniu zakupu nowego instrumentu.

Oferta dla instytucji kulturalnych i oświatowych, jako grupy bardzo ważnych klientów, zawsze jest w miarę możliwości dopasowywana do ich oczekiwań. Niekiedy zakup instrumentu jest początkiem współpracy z firmą Bluthner Polska sp. z o.o. W przypadku szkół muzycznych celem takiej współpracy może być wspieranie rozwoju młodych uzdolnionych pianistów poprzez organizowanie im koncertów, finansowanie wyjazdów na konkursy itp.

Firma Bluthner Polska sp. z o.o. aktywnie udziela się w przedsięwzięciach z udziałem wybitnych pianistów polskich (koncerty, nagrania). Fortepiany koncertowe Blüthner goszczą na największych scenach muzycznych kraju. Staraniem firmy Bluthner Polska sp. z o.o. jest i będzie taka aktywność, która przyniesie wymierne korzyści zarówno nam, jak i tym wszystkim, którzy są lub dopiero mogą być naszymi klientami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 40-082 Katowice ,ul. Jana III Sobieskiego 11
Telefon: +48327816103
Telefon 2: +48501154809
Fax: +48327816104
E-mail: biuro@bluethner.pl
Web: www.bluethner.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)