Razem 26 783 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
AIPM Sp z o.o. powstała w Poznaniu w 2004 roku. Funkcjonuje na rynku jako dystrybutor komputerów przenośnych oraz akcesoriów i wyposażenia dodatkowego.
Oferujemy profesjonalną obsługę sprzedaży sprzętu komputerowego i elektronicznego, głównie notebooków oraz wsparcie techniczne.
Firma nasza wyspecjalizowana jest w sprzedaży notebooków takich marek jak :
-IBM
-TOSHIBA
-LG
-FUJITSU SIEMENS
-ARISTO
-ASUS
-ACER
-MAXDATA
-HP COMPAQ
(aktualna oferta może nie zawierać wszystkich wymienionych marek)

Głównym celem firmy jest maksymalne zadowolenie klienta ze świadczonych usług, toteż dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych klientów stała na jak najwyższym poziomie.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do oczekiwań naszych klientów zyskujemy coraz więcej nowych użytkowników mobilnego sprzętu komputerowego. Naszą ofertę dopełniają usługi w zakresie sprzedaży urządzeń do prezentacji multimedialnych. Jako partner godny zaufania, jesteśmy głęboko przekonani, iż skorzystanie z naszej oferty zapoczątkuje długoletnią współpracę, która zaowocuje korzyściami dla obu stron.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową zamówionego towaru na terenie całego kraju. Przesyłki - na życzenie klientów - są ubezpieczone i realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej Stolica.

Mając nadzieję na długoletnią i owocną współpracę, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów w naszym sklepie internetowym.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze służymy pomocą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Poznań
Adres siedziby: ul. Ostroroga 7/6,60-349 Poznań
Telefon: +48618683713
Web: www.pastek.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)