Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Buli GSM jest jedną z najstarszych w Warszawie firm, działających na rynku wtórnym branży telefonii komórkowej. Dzięki zdobytemu niemalże 10-letniemu doświadczeniu oraz szerokim kontaktom handlowym jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksową obsługę w zakresie kupna - sprzedaży telefonu, zakupu akcesoriów GSM, naprawy aparatów telefonicznych oraz innych usług serwisowych (usuwanie blokad sim-lock, aktualizacja oprogramowania).

Zakupując telefon w naszym sklepie zyskujesz: pewność, że towar jest zarówno legalnego pochodzenia jak i sprawdzony pod względem technicznym, a także fachową i miłą obsługę posprzedażową, która nie pozwoli Ci zapomnieć, że jesteś naszym najważniejszym klientem.

Naprawa niewykonalna? Nasz serwis nie zna takiego pojęcia. Zdobyte doświadczenie i staż na rynku pozwalają nam podejmować się przedsięwzięć zarówno trudnych jak i tych przysłowiowych "na wczoraj". Zleć nam naprawę, modernizację oprogramowania lub usunięcie sim-locka a przekonasz się jak działa najsprawniejszy serwis w Warszawie. Dla Twojej wygody uruchomiliśmy ponadto serwis on-line, dostępny przez przeglądarkę WWW bądź WAP, pozwalający bez wychodzenia z domu sprawdzić postęp naprawy Twojego telefonu.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Targowa 72 paw. 5 03-734 Warszawa
Telefon: +48(022)3315185
Telefon 2: +48501404404
Web: www.buligsm.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)