Razem 28 729 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
CellService to firma od kilku już lat działająca na polskim rynku. Serwisowanie aparatów GSM, utrzymanie systemów telekomunikacyjnych i energetycznych oraz budowa sieci teleinformatycznych to specjalności, w których mamy największe doświadczenie. Nasze osiągnięcia potwierdza uznanie wielu klientów. Jako nieliczni z wykonawców sieci i instalacji teletechnicznych posiadamy bardzo szerokie spektrum działania . Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do każdej potrzeby klienta.

W chwili obecnej podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług
serwisowo-konserwacyjnych dla operatorów sieci telefonii komórkowych.Naszym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu usług oraz sprostanie rosnącym wymogom rynku. Aby było to możliwe, systematycznie prowadzimy prace nad optymalnymi rozwiązaniami biznesowymi dla naszych klientów.

Współpracując z innymi firmami z branży energetycznej i telekomunikacji bezprzewodowej braliśmy udział w wielu zaawansowanych technicznie projektach. Doświadczenie i profesjonalizm, widoczne podczas wykonywania prac instalacyjnych, pomiarowych czy naprawczych jest gwarancją jakości naszych usług.

Jako firma podwykonawcza prowadziliśmy również serwis elektroniki precyzyjnej, a w szczególności aparatów GSM Ericsson i Nokia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Pasłęcka 03-137 Warszawa
Telefon: +480223987183
Fax: +4802239871
E-mail: info@cellservice.pl
Web: www.cellservice.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)