Razem 30 013 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Knock, Knock Talents to profesjonalna, nowoczesna agencja impresaryjna. Znamy swoją wartość, teraz chcemy poznać Twoją.

Działamy sprawnie, fachowo i skutecznie. Podstawową cechą naszej firmy jest dobór artystów: nie kolekcjonujemy talentów. Starannie je wybieramy, by współpracować z najlepszymi artystami oraz by dokładnie znać ich umiejętności. Dzięki temu możemy je wspólnie wykorzystać w pracy twórczej.

Zrzeszamy ludzi z pasją, ambitnych i odważnych, którzy chcą sprawdzić się w pracy na najwyższym poziomie. Razem z nimi staramy się zapewnić najwyższe standardy naszych usług.

Działamy na rynku polskim i światowym, przy produkcji filmów fabularnych, telewizyjnych i reklamowych. Naszym współpracownikom pomagamy dopasować ambicje artystyczne i zawodowe do potrzeb współczesnego rynku produkcji reklamowej, fabularnej i serialowej.

Znamy oczekiwania klientów, założenia agencji reklamowych, realia telewizji i potrzeby domów produkcyjnych. Pomożemy znaleźć i wypracować wspólny język artystów i producentów, tak aby współpraca przebiegała sprawnie i z wzajemnym zrozumieniem.

Knock Knock Talents - dobrze znamy się na swojej pracy i dobrze znamy naszych klientów. Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa, ul. Chełmska 21 Budynek "Lipsk" IV piętro, pokój 407
Telefon: +48224253739
E-mail: office@knockknocktalents.com
Web: www.knockknocktalents.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)