Razem 29 440 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep internetowy SKYVISION (www.skyvision.pl), który powstał w 2006 r. jest
w 100 % własnością firmy INTERLAB sp. z o.o. działającej nieprzerwanie na rynku polskim od 1987 r. Od samego początku firma INTERLAB sp. z o.o. jest związana
z branżą telekomunikacyjną i zajmuje się importem wysokiej klasy urządzeń do budowy i utrzymania sieci telekomunikacyjnych. Naszymi dostawcami są renomowani producenci aparatury pomiarowej dla telekomunikacji, których produkty rozpoznawane i stosowane są na najbardziej wymagających rynkach. Do grona naszych klientów zaliczamy największe polskie firmy telekomunikacyjne. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.interlab.pl .

O jakości oferowanych przez nas towarów i usług świadczy fakt, iż już 20 lat skutecznie konkurujemy na wymagającym polskim rynku telekomunikacyjnym.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie postanowiliśmy wykorzystać w innym segmencie telekomunikacji, a mianowicie w telefonii internetowej. Aby dotrzeć do szerszego grona klientów zarówno hurtowych, jak i detalicznych, postanowiliśmy założyć sklep internetowy – SKYVISION. Kierując się zasadą dostarczania na rynek polski towarów o najwyższej jakości i cechujących się nowatorskimi rozwiązaniami zarówno technologicznymi jak i w zakresie wzornictwa, nawiązaliśmy współpracę
i podpisaliśmy umowę na wyłączność oferowania i sprzedaży na rynku polskim całego asortymentu tajwańskiej firmy LOBOS (www.lobos.com.tw), której główną dziedziną działalności jest produkcja urządzeń do telefonii SKYPE.

Pragniemy działać na rynku polskim poprzez sklep internetowy oraz budowaną przez nas obecnie sieć firm partnerskich. Przedsiębiorstwom, które byłyby zainteresowane nawiązaniem z nami współpracy, oferujemy atrakcyjne formy kooperacji.

Mamy nadzieję, iż w miarę zdobywania nowego doświadczenia w sprzedaży internetowej i budowania zaufania wśród nowych klientów, będziemy mogli poszerzać naszą ofertę handlową o kolejne grupy asortymentowe.

Zapraszamy do dokonywania zakupów w naszym sklepie internetowym
i jednocześnie prosimy o uwagi dotyczące jego działalności, gdyż chcielibyśmy, aby był to sklep przyjazny klientowi, a tylko dzięki Państwa uwagom i sugestiom będziemy mogli stale poprawiać jakość naszych usług.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa Wilanów Ulica: Kosiarzy 37 paw. 20 Kod pocztowy: 02-953
Telefon: +480228408170
E-mail: biuro@skyvision.pl
Web: www.skyvision.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)